Omlouváme za nedopsané články měli jsme technické problémy se stránkami.

BN liga Všechlapy 22.9. 2012

Poslední soutěží Beneligy roku 2012 byla soutěž ve Všechlapech.Ve všechlapech měli při našem příjezdu téměř vše připraveno,tak už jen stačilo počkat na start celého závodu.Na řadu jsme šli na dvanáctém místě.Útok byl rozeběhnutý v celku dobře akorát chyba našeho levého proudaře nás poslala s konečným časem 36,52s na 23 místo.Což nemá smysl komentovat.
Pro tento rok liga zkončila a my se musíme snažit,aby příští sezona byla o něco lepší.

BN liga Bystřice 1.9. 2012
První poprázdninová soutěž se konala v 1. 9. Bystřici. Do Bystřice, ani nevíme proč, jsme se těšili, nějak víc…tentokrát jsme konečně dorazili v plné sestavě a dobré náladě. Tato kombinace se ukázala jako úspěšná a my jsme se v základním kole umístili na krásném 3. místě s časy LP 18,06s a PP 18,13s. Toto umístění nám náladu ještě vylepšilo, jelikož jsme si pojistili průběžné 4. místo. Za hezkého počasí jsme se vraceli domů, plni nadšení a elánu před posledním závodem tohoto ročníku. Poslední cesta nás čekala směr Všechlapy.

BN liga Zdislavice 25.8. 2012
Soutěž ve Zdislavicích, která se konala 25. 8 . byla pro nás velkou neznámou v podobě nástřikových terčů. Bohužel na soutěži chyběl náš béčkař, což se následně ukázalo jako zásadní. Byli jsme nuceni udělat změnu na postech a ještě výpůjčku. Náš pravý proud si při této soutěži vyzkoušel , jak se roztahují béčka a na jeho místo pravého proudu jsme si vypůjčili proudaře z SDH Chářovic. Bohužel se tato změna neukázala zrovna šťastnou a my s časy LP 25,56s a PP 27,27s skončili na 8. místě. Tentokrát nic moc… Ale jinak byla soutěž velmi pěkně připravená a zajištěná i počasí nám přálo. Tak snad příště a to v Bystřici 1.9.!!!

BN liga Načeradec 11.8. 2012
Po nepříznivém počasí, které se s námi v Daměnicích rozloučilo bouřkou, nás 11. 8 . v Nadčeradci přivítalo sluníčko. Jelikož jsme opět nebyli kompletní , museli jsme si opět vypůjčit Honzu Kuneše z SDH Všechlapy. S touto výpůjčkou jsme byli v klidu, protože víme, že Honza umí. Našim výkonem LP 18:54s a PP 18:17s jsme se ocitli na 7. místě v základním kole. Jelikož jsme kvůli velké bouřce z Daměnic prchali předčasně a nedošlo na rozstřel, rozhodlo se vedení BNL, že sud, který v Daměnicích nenašel majitele, přesune na další soutěž. Pro nás to znamenalo, že i ze 7. místa se podíváme do rozstřelu. Tentokrát se nám rozstřel opravdu povedl a časy LP 15.40s a PP 15,75s jsme se ujali vedení a vidina soudečku byla celkem reálná. Nikomu se nepovedlo dosáhnout lepšího času, až se na start seřadilo družstvo kluků z Jankova… Lepší časy padly a my se posunuli na druhé míst, ale i přes to, sud byl náš….:o)))

BN liga Daměnice 28.7. 2013

BN liga Chářovice 14.7. 2012
V pořadí třetí soutěží byla soutěž v Chářovích. Po celou soutěž bylo počasí velmi nestálé, chvíli svítilo sluníčko, chvíli pršelo, foukal vítr, což bylo velmi nepříjemné pro závodníky. Na toto kolo jsme jeli takzvaně přes kopec, kluci i prostředí známe velmi dobře. Startovali jsme z 10. pozice, což bylo zhruba uprostřed startovací listiny. Útok se nám celkem povedl a výsledným časem 19,38 pravého proudu jsme si zajistili 4. místo a postup do rozstřelu. S tímto kolem jsme byli celkem spokojeni,ale umíme víc!!!

THL Jankov Noční soutěž 6.7. 2012
Jelikož se nám v Jankově moc líbilo ve dne, chtěli jsme vyzkoušet, jaké to je soutěžit v noci a tak jsme 6. 7. 2012 vyrazili na návštěvu na Táborskou hasičskou ligu, která se konala právě v Jankově. Zážitek to byl obrovský, úžasná atmosféra, krásně nasvícené plato i celá dráha… Naše družstvo bohužel nedorazilo v kompletní sestavě a tak jsme byli nuceni udělat rošádu v sestavě. Na košík šel náš pravý proud Jan Holub a na proud jsme si vypůjčili Honzu Kuneše z SDH Všechlapy. Časy pravého proudu 19,35 a levého proudu i celkovým časem 19,42s jsme se umístili na úžasném 9. místě z 31. soutěžních družstev. Ostudu jsme na Táborské lize neudělali a Honzovi z Všechlap moc děkujeme. Ale zpátky k nám…příští závod se uskuteční v Daměnicích na 2B…

BN liga Jiřetice 30.6. 2012
Údiv všech jsme mohli buď potvrdit a nebo vyvrátit ve druhém kole, které se konalo v sobotu 30.6. v Jiřeticích a hozenou rukavice buď zvednout a nebo nechat ležet… „Jiřetické Monako“, jak se velmi výstižně tato trať nazývá nás přivítalo obrovským horkem a velmi netradičním asfaltovým povrchem, ale nám trať sedla a se povedlo v tomto kole nezaváhat a časy 18,01 a 18,19 jsme se ve druhé půlce ujali vedení. Z týmů, které startovali po nás se lepší čas povedl jen Raděticím a Chářovicím A. My se tím pádem ve druhém kole umístili na úžasném 3.místě. Zatím po dvou kolech jsme na průběžném 3.místě. Další kolo se koná 14.7.2012 v Chářovicích, kam bychom Vás chtěli srdečně pozvat, kde bude možnost vidět nás „v akci“.

BN liga Jankov 9.6. 2012
Na začátku června, přesněji 9.6.2012 jsme soutěží v Jankově odstartovali naše první působení v soutěži v hasičském sportu „Benešovská hasičská liga s Ferdinandem“. Start to samozřejmě nebyl lehký, když na startu vidíte týmy jako jsou Chářovice, Jankov nebo pravidelného návštěvníka Brdské ligy Radětice....a to nemluvě o návštěvě extraligového mužstva Žďáru. I přesto jsme se do Jankova strašně těšili, jelikož nás čekalo něco nového, zkrátka s námi hýbal adrenalin. Vše bylo v Jankově perfektně připravené, až na počasí, celou soutěž provázela zima a vítr. V Jankově se nám nevedlo vůbec špatně, časem levého proudu (Martin Lánský) 17,83 a pravého proudu ( Jaroslav Průša) 20,50 jsme si v prvním kole zajistili 10. místo. Čas Martina byl v tomto kole obrovským překvapením, na nováčky tento čas nikdo nečekal a pro nás to byla hozená rukavice…

Okrsková soutež Pecerady

04.06.2012 15:56

Dne 19.5. 2012 jsme se zúčastnili jako každý rok okrskové soutěže, která se tentokrát konala v Peceradech.
Z této soutěže jsme si odvezli bronzovou medaili za 3.místo na 100m překážek, o kterou se postaral Honza Holub a dále jsme vyhráli požární útok s časem 19:37, který se stal rekordem této soutěže a konečně se nám podařilo porazit naše velké rivaly z Chářovic