Něco málo o nás

V nynější sestavě jsme začínali v roce 2010, soutěží u nás v Bukovanech při příležitosti 115 let od založení Hasičského sboru v Bukovanech. S naší starou dobrou PS 12...
Jan Holub - pravý proud
Martin Lánský - levý proud
Jiří Petříček - rozdělovač
Karel Kolman ml. - béčka
Jakub Wáclavík - koš
Jan Šiška - sání
Vladimír Kohout - mašina
 

Na soutěži jsem se umístili na našem klasickém 3.místě za družstvy z Chářovic..
na 100m překážek jsme obsadili dvě místa na bedně...2. místo Jiří Petříček a 1.místo Jan Holub.
 

V tomto roce jsem se ještě zúčastnili „Břežanského fofru“, kde jsem se umístili na krásném 1.místě. V tomto roce se již nic zásadního,co se týká soutěží nestalo.
 

V roce 2011 jsme se jako každoročně zúčatnili okrskové soutěže a to v Dlouhém poli, opět jsme se umístili na 3. místě za družstvy z Chářovic. Tentokrát jsme si za 100m překážet odnesli 2. místo a opět Jan Holub.
9.7.2011 se v Chářovicích konalo 2.kola třetího ročníku „Benešovské ligy s Ferdinandem“. My jsme si tutou soutěž zkusili zaběhnout s naší PS12, z 24.soutěžících týmu jsem se umístili na krásném 14. místě a to nás hodně motivovalo k myšlence, omladit a hlavně zesílit naši mašinu, což se nám za velkého přizpění Obecního úřadu povedlo. Na konci prázdnin jsem si novou mašinu přivezli a 5. září jsem začali trénovat.....a všechno špatně..:o))) proběhlo několik zádadních změn - Kajá se přesunul na košík a roztahovat „béčka“ šel Wáca. Se vším jsme, dá se říci, začínali úplně od začátku, než jsem přišli na to, co nám vlastně opravdu sedí, byly to hodiny a hodiny tréninků, ale pomalu se všechno začínalo rýsovat, začínalo to vypadat, že to prostě sedí a poslední trénink jsme si dali 13.listopadu.