BN liga Malovice 2.8. 2014

THL Kozmice 26.7.

BN liga Chářovice        12.7. 2014

BN liga Daměnice

S malým mezipřistáním na Táborské hasičské lize jsme znovu na domácí půdě, tedy na Benešovské hasičské lize. Již 4. kolo BNL se uskutečnilo v Daměnicích. Toto kolo se od ostatních kol BNL odlišuje tím, že nejen holky, ale i kluci zde běhají pouze na 2B.

Tady na té soutěži už kluci z našeho družstva byli kompletní a nic nebránilo k předvedení dobrého výkonu. To se také stalo a kluci předvedli čas 16,34 s. Pravda, na 2B to není úplně ukázkový čas a třeba takový Bezděkov pod Třemšínem za tento čas v pohodě dávázávod na 3B, ale i přesto tento čas zabodoval a kluci se umístili na pěkném 5. místě z celkového počtu 32 přihlášených mužských družstev.

V kategorii útoků mužů se na 1. místě umístilo družstvo Zdislavice A s časem 15,35 s. 2. místo obsadilo družstvo Načeradec A s časem 15,89 s a na 3. místě skončilo družstvo Dalovy A s časem 16,00 s. Klukům z Bezděkova pod Třemšínem se poprvé letos na BNL nezadařilo a umístili se až na 23. místě s časem 19,72. Pro hodně družstev se jejich neúspěch stal hnacím motorem k lepšímu výsledku a naději na 1. místo (viz družstvo Chářovice A), ale bohužel kluci z Bezděkova nebyli jediní, kterým v ten den štěstíčko nepřálo.

V kategorii útoků žen se na 1. místě umístily holky z Martinic s časem 18,34 s. 2. místo obsadilo družstvo Louňovice B s časem 19,20 s a na 3. místě skončily holky z Dalov s časem 19,36 s.

THL Tučapy noční 28.6. 2014
Jako minulý rok tak i tento jsme vyrazili na Táborskou ligu do Tučap.

BN liga Střezimíř 28.6. 2014

V pořadí již 3. soutěž BNL se konala na místě, kde tato liga v loňském roce odstartovala své dění pro rok 2013, a to ve Střezimíři. Počasí i štěstí nám přálo. Oporou našim klukům jsme tentokrát nebyly pouze my, jejich věrné fanynky, ale i náš snad nový přírůstek do týmu, Štěpán Rillich, pro něhož celé to dění na hasičské soutěži byla jedna velká premiéra. Zatím se zúčastnil pouze jako divák a fanda, ale kdo ví, třeba to nebude trvat dlouho, oblékne dres, elasťáky, obuje tretry, nasadí helmu a bude reprezentovat náš tým, tým SDH Bukovany.

Náš tým bohužel na této soutěži nebyl kompletní. Z důvodu pracovního nasazení se nemohl zúčastnit náš béčkař, Jakub Wáclavík, a tak bylo potřeba za něj najít kvalitní náhradu. Domluvili jsme se s béčkařem z Radětic, který ač měl zpočátku nějaký problém s hadicemi, nakonec odvedl velmi dobrou práci a my mu tímto ještě jednou děkujeme.

Jak už jsem se prořekla hned na začátku této zprávy, štěstí nám přálo, a kluci zaběhli útok za 18,40 s a vybojovali tak krásné 4. místo z celkového počtu 26ti přihlášených mužských družstev.

V kategorii útoků mužů se na 1. místě umístil opět Bezděkov pod Třemšínem s časem 16,71 s. 2. místo obsadilo družstvo Zdislavice A s časem 17,72s a na 3. místě skončili kluci z Radětic s časem 18,13 s.

V kategorii útoků žen se na 1. místě umístilo družstvo Daměnice A s časem 17,88 s. 2. místo obsadilo družstvo Daměnice B s časem 18,91s a na 3. místě skončily holky z Martinic s časem 19,91 s.

BN liga Bukovany 7.6. 2014

Tak nám začala nová sezona Benešovské ligy a mi jsme se rozhodli,že ji uspořádáme u nás v Bukovanech a stím jsme taky zjistili,že to není nic jednoduchého,ale nakonec jsme snad vše zvládli dobře a snad ke spokojenosti všech.Jeden z největších díků patří naší starostce SDH Bukovany Janě Kohoutové která se doto obula ve vší parádě a dovedla pořádání soutěž až do konce,ale nebyla to jen ona,dík patří každému kdo se jakoukoliv měrou a pomocí podílel na pořádání a přípravě soutěže u nás,tímto Vám Děkujeme!!!
Začátek soutěže jsme měli v 11:00 hodin a na řadu jsme šli jako druzí,aby jsme mohli pomáhat ostatním s obsluhováním a podobně.Domácí prostředí bylo něco co jsme neznali a fanoušci nám neskutečně fandili s čímž přišli i nervíky a ty se promítly na našem výkonu kluci se trochu přetahovali o savici a pak nám levý proudař lehce prostříkl a s výsledným časem LP: 19,17s (PP:18,80s) jsme skončili na 10.místě tak jsme se na domácí půdě moc nepředveli,protože se snažíme na takové časy odvykat.

pokračování...

BN liga Jankov 7.6. 2014
Tím nám,ale soutěžní den nekončil jelikož se Bene lize zavedlo dvoukolo tak jsme pokračovali na noční soutěž do Jankova.Na řadu jsme šli hned na prvním místě.Doma se nám zrovna nevedlo tak jsme si chtěli zpravit chuť v Jankově a to se nám vcelku povedlo po prostříkání pravého proudaře jsme s časem PP: 18,61s (LP:18,23s)  skončili na 5.místě.Liga je před námi,další kolo se bude konat 28.6. ve Střezimíři a mi máme co dohánět.

Okrsková soutěž Petroupim 2014

Naší první soutěží v roce 2014 byla okrsková soutěž v Petroupimi.Z pořadové přípravy jsme vyšli z čistým kontem,tudíž bez trestných bodů,za což jsme byli rádi.Na 100m překážek jsme své kvalitky příliž nepředvedli a po výkonu kluků s Chářovic se naše šance na výhru vzdalovali.Na řadu přišel požární útok,který se nám povedl bez jediného zaváhaní s časem jsme se dostali něco málo přes 20 vteřin na což tým z Chářovic nedosáhl a tím se nám podařilo dostat na první místo a už po třetí jsme obhájili první místo na okrsku!!!Kluci z Chářek sice nebyli moc spokojeni s měřením časů,ale poslední slovo mají vždy rozhodčí a jejich verdikt zněl jednoznačně pro nás,takže co dodat na konec?!! prostě vyhrál ten lepší TEAM!!! :-D.
Teď už je pře námi Benešovská liga která začíná u nás Bukovanech 7.6. na fotbalovém hříšti záčátek je v 11:00 hodin,tímto jste všichni zváni!!!