BN liga Všechlapy 28.9. 2013

Tak poslední soutěž Benešovské hasičské ligy se konala ve Všechlapech.Jelikož nám zas chyběl proudař tak jsme si museli půjčit Honzu Kuneše ze Všechlap no a protože měli vše připravené tak nebylo na co čekat a šlo se startovat.Na řadu jsem šli hned jako první,útok byl rozeběhnutý v celku dobře,ale s prostříkáním na levém proudu byl náš výsledný čas 18,36s a tím konečné 7.místo na této soutěži.Sice jsme skončili na sedmém místě,ale protože některé týmy před námi potřebovali odjed domů nebo na jiné soutěže šli jsme místo nich do rostřelů.Zde jsme se nák nepředvedli výsledný čas byl pouhých 16,93s.
Touto soutěží skončil náš druhý ročník bene ligy,který se nám nevydařil na všech ,,frontách´´ a skončili jsme na konečném 8.místě.
Každopádně do zimy dáme ještě pár tréninků a pak ja to na každym z nás kdo jak si šáhne do svědomí a podle toho se bude odvíjet i příští ročník.
Jinak děkujeme všem co nám přišli fandit a když vyjde vše jak má možná uskutečníme soutěž Benešovské ligy u nás v Bukovanech,takže se máte na co těšit a kdyby chtěl někdo pomoc s uskutečním a veškerou výpomocí  budeme jenom rádi ;-)

BN liga Bystřice 7.9. 2013

V sobotu 7.9. jsme se vydali do Bystřice.Na dnešní soutěž jsme si museli půjčit pravého proudaře z Radětic a že bylo tak hezky,tak jsme šli na startovní rošt jako druzí.Útok byl rozeběhnutý slibně,ale kluci nám na proudech lehce prostříkali a náš výsledný čas byl 18,52 s a tím konečné 4.místo po selhání na minulých soutěžích to byl uspokojující výsledek.Dále jsme se dostali do rostřelu kde jsme si museli jeste navíc půjčit na rozdělovač Milánka z Chářovic a sním jsme předvedli docela povedý útok s časem 15,75 ,ale to nám stačilo pouze na 2.místo v rostřelu.Tímto děkujeme pravému proudaři Slávovi z Radětic a Milánkovi z Chářek, díky kluci.V Bystřici se nám líbilo místní hasiči a hasičky od minulého roku zapracovali na trati a na jejím okolí a moc se jim to povedlo,bylo zde daleko více místa jak pro soutěžící družstva tak i pro diváky.Příští a poslední soutěž Benešovské ligy se bude konat v sobotu 28.9. ve Všechlapech,tak pokud máte cestu doražte.

BN liga Zdislavice 24.8. 2013

Ze soutěže ve Zdislavicích jsme si mohli odvézt slušné body,útok vypadal že by byl slušně rozeběhnut,ale až na podstatný mezi článek,kterým byl náš béčkač který nazapojil hadice a tím to pos..l :-) ..a náš čas začínal nabíhat a když už jsme hadice spojili tak výsledný čas byl krásných  31,04 s.Takže jsme v tabulce zase nikam nepokročili.Navic na příští soutěž nám bude chybět pravý proudař kvůli zranění,hold když se daří tak se daří.Ale liga ještě nekončí máme před sebou ještě dvě soutěže tak  když náhoda dá a nevim kdo jeste tak nám to třeba klapne.
Kdo má čas přijeďte na předposlední soutěž do Bystřice u Benešova.

BN liga Načeradec 10.8. 2013

Šestá soutěž Bene ligy se konala v Načeradci.Na startovní čáru jsme přišli jako osmý.Podle docela povedených tréninků jsme si mysleli že by jsme to také mohli konečně prodat na lize,ale to jsme se zpletli a bylo vidět že nervy pracujou.Měli jsme drobná zaváhání na béčkách a rozdělovači což se ještě dalo přehlídnout a nemělo by to zasádní vliv na čas,ale prostříkané drahocené vteřiny na proudech...to už bylo moc,vysledné časy LP : 19,40s a  PP: 18,63s nás posadili na prdel a na 11.místo.
Každopádně máme nad čím přemýšet a musíme zabejčit,aby jsme předvedli co v nás je.
Další kolo se bude konat ve Zdislavicích,ale tentokrát ne na nástřikové,ale na sklopné terče.
Takže doražte do Zdislavic budeme se těšit čau ahoj!

BN liga Malovice 3.8. 2013

Další kolo ligy se konalo poprvé v Malovicích.Na to jak jsou Malovice malá obec měli zázemí na soutěž slušně připravené.Na řadu jsme šli na 9.místě
a jelikož nám chyběl pravý proudař museli jsme si vypujčit proudaře z Líchov který nám zaběhl skvělý čas 17,40s a tímto mu mockrát děkujeme,ale náš vysledný byl až 18,69s který na této soutěži stačil na 3.místo.Dále jsme postoupili do rostřelu kde jsme s časem 15,64s skončili druzí za kluky z Radětic.
Příští soutěž se bude konat  v Načeradci.

.

BN liga Chářovice 13.7. 2013

Na čtvrtou soutěž bene ligy jsme vyrazili do Chářovic.Na tuto soutěž se na nás přijelo podivat více fanoušků než obvykle jelikož to májí daleko blíž než na jiné soutěže,tímto děkujeme.Na řadu jsme přišli na 13.místě,se zaváháním na sání a s časem 18,35 s jsme si z  Chářovic odvezli body za čtvrté místo stejně jako minulý rok.To nás potěšilo protože jsme si zas o něco málo polepšili oproti minulým soutěžím.I rostřel se nás týkal,ale tam jsme bohužel nezazářili.Příště se jedeme ukázat do Malovic kde jsme ješte nebyli a tak jsme zvědaví na nové prostředí.Mezi tím je ale pár týdnů pauza tak máme dost času na trénování.Tak příště 3.8. v Malovicích,čau ahoj ;-)

BN liga Daměnice 2B  6.7. 2013

Po nevydařených začátcích jsme už chtěli doběhnout útok v klidu a bez větších chyb což se podařilo. V Daměnicích se běželo jako vždy na ,,2B´´.Na řadu jsmě přišli na 13.místě.Útok jsme zaběhli s časy LP: 16,02 s a PP: 16,83s. Čas 16,83 s stačil pouze na výsledné 7.místo.Na divokou kartu jsme byli poprvé vybráni do rostřelu a vypůjčili jsme si béčkaře z družstva Tomic jelikož ten náš musel do ,,zaměstnání´´,tímto Tomickému béčkaři děkujeme :-). V rostřelu jsme skončili druzí s časem 16,42s.Na další soutěži se objevíme za humny v Chářovicích,kde se budeme snažit podat zas lepší výkony,tak přijďte máte to kousek ;-)

BN liga Jankov 22.6. 2013 (noční)

Druhá soutěž Benešovské ligy se konala v Jankově a jelikož tato soutěž měla název ,,noční´´, tak její začátek směřoval až k deváté hodině večer. Jako vždy bylo v Jankově vše bezvadně připraveno. Tentokrát soutěž odstartovala družstva žen až po nich družstva mužů. Naše startovní pozice byla opravdu v noci, až  na 21.místě. První soutěž ve Střezimíři nám nevyšla, tak jsme to tentokrát chtěli napravit. Útok by byl rozběhnutý dobře, kdyby náš béčkař svojí chybou na platě, "nehodil záda" a tím celý útok zbrzdil, ale podařilo se nám doběhnout s časem 19,92 s, který byl po takové chybě přijatelný.
Stalo se, stalo, jedeme dál, čekají nás tréninky a na další soutěži Bene ligy se objevíme v Daměnicích, kde se poběží jen na dvě béčka a my si zde doběhneme pro co nejvíce bodů, takže čau ahoj v Daměnicích!

BN liga Střezimíř 8.6. 2013

Sobota 8. 6 . znamenala začátek nového ročníku Benešovské hasičské ligy s Ferdinandem, na který se po zimě všichni těšili. Vyrazili jsme do naprostého neznáma, soutěž se zde v rámci ligy konala poprvé. Vše bylo na místě dobře připravené, jak zázemí, tak i počasí bylo objednané, celý den krásně svítilo sluníčko. A jak jsme za krásného počasí loňskou ligu ukončili ve Všechlapech špatně, tak jsme i letošní ve Střezimíři začali. Bohužel v kádi upadl košík, my nenasáli a pokus byl neplatný. Naše první N na lize. Ale všechno je jednou poprvé a my už jsme si pro letošní rok černého Petra vytáhli, v podobě tohoto závodu. Takže smůlu jsme si vybrali a hurá poškádlit štěstíčko na další soutěž a to na noční do Jankova 22.6. Tak držte palce, ať to klapne!!!

Okrsková soutěž  Václavice 11.5. 2013

Jako každoročně jsme sezónu otevřeli okrskovou soutěží, která se letos konala na Benešovském okrsku a to ve Václavicích dne 11.5. 2013, u příležitosti 115. výročí založení sboru.
Jen drobným zaváháním v podobě strženého bodu z pořadovky, jsme začali soutěž dobře. Bronzovou medaili na 100m překážek si odnesl Jirka Petříček s časem 23,98s a stříbrnou medaili Honza Holub s časem 23,06s.
V požárním útoku jsme dosáhli času 21,51 s , který nám bohatě stačil na 1.místo. Čas to nebyl dobrý, ale bohužel díky počasí se lepších časů  jen těžko dosahovalo, jak v útocích, tak v běhání  na 100m překážek.
Samozřejmě jsme byli s výsledky spokojeni a byli jsme rádi, že se nám podařilo obhájit prvenství z minulého roku.
Do letošní sezóny se nám podařilo vkročit pravou jako do té loňské a tak doufejme, že se nám i na Benešovské lize, která nás teď čeká, povede stejně dobře. Tak držte palce a brzy na závodech nashledanou !